KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13724201
nr 1372 4201
Björn Hallström
(1916-1982), Sverige
Blandteknik, Granatäpplen, tillskriven. Ej signerad. Motivet: 26x17 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 januari 2021
kl 06:23:00
Björn Hallström
Läs mer om Björn Hallström